Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Messe by Class`ta ilk düğünler muhteşemdi

Mehmet KILINÇ (Sindelfingen) 
Resim galerisi için tıklayın
Sindelfingen kentinin en büyük ve en modern salonlarından olan Messe by Class ilk düğünlerini iki ayrı salonda toplam 2 bin 500 kişinin katılımı ile gerçekleştirdi.

İşletmeciliğini kısa bir süre önce devralan Stuttgart ve çevresinin tanınmış işletmecilerinden Celani Özler'in yaptigi Messe by Class, biri 800, diğeri 4 bin kişilik iki ayrı salondan oluşuyor. Küçük salonda 800 kişinin katılımı ile Ankara/Şereflikoçhisar aileleri ilk düğünü yaparken, büyük salonda ise Trabzonlu aileler 1500'ün üzerinde kişi ile muhteşem geçen bir düğün yaptılar.

Her iki salonda yemeklerin 45 dakikada dağıtımı ve servisi yapılarak adeta rekor kırdıklarını ve düğün sahiplerinin büyük beğenisini kazandıkların ifade eden işletme sahibi Ceylani Özler, geçmiş salon ve restoran deneyim ve tercübelerini yeni aldıkları Messe by Class'ta gerçekleştrimekten büyük onur duyduklarını dile getirdi. Yıllarca salon ve gastronomide kalite ve iyi bir hizmet vererek başarıyı yakaladıklarını ve bu başarıyı sürdürmek istediklerini söyleyen tecrübeli işletmeci Ceylani Özler, Messe by Class salonlarını hizmette ve kalitede bir numara yapacaklarını ifade etti.

Salonun ilk düğünü dolayısıyla Ceylani Özler'in kirvesi Ahmet Kapti, Sevim Hanım ve bölgede çok sayıda dost arkadaş ve işverenin de düğüne gelerek destek verdiler.

Düğün, nişan, kına, konser, tş toplantıları ve her türlü gün ve gece için 300 kişiden 4 bin kişiye kadar hizmet verdiklerini belirten Ceylani Özler, kaliteden şaşmadan müşterilerine en iyi ve en klas hizmeti vermek için işe soyunduklarını ifade etti.

Messe by Class salonları için irtibat tel: 0172-91100987
Teilen
2019-05/01-Sayı-581
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN