Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

“Anne Ben Artist Oldum”

Televizyoncu İrfan Değirmenci iki perdelik müzikli gösteri için Ulm’da sahne aldı...

Merhaba (Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
Ünlü televizyon sunucusu İrfan Değirmenci, kendisinin yazıp oynadığı “Anne Ben Artist Oldum” adlı tek kişilik müzikal oyununu Ulm'da tiyatroseverlerle buluşturdu.

Televizyoncu İrfan Değirmenci iki perdelik müzikli gösteri için Ulm’da sahne aldı. Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Değirmenci, “Anne Ben Artist Oldum” isimli gösterisini Schafnerstr. 17, 89073 adresinde bulunan Cultura Ulm’da sergiledi.

Ünlü televizyon sunucusu İrfan Değirmenci, “Anne Ben Artist Oldum” adlı tek kişilik müzikal oyununu Ulm'da sergiledi. 16 Nisan referandumu öncesinde 'Hayır' oyu vereceğini açıkladıktan sonra, çalıştığı televizyon kanalı ile yollarını ayıran Değirmenci’nin, işten ayrılış öyküsünü ve kendi yaşantısını esprili bir dille anlattığı oyun, oldukça beğeni topladı. Ünlü televizyoncunun 2 perdelik oyununa Ulm'lular büyük ilgi gösterdi. TV haberciliğine zorunlu bir ara verdiğini sık sık dile getiren İrfan Değirmenci, kendi yazdığı öyküleri müzikle birleştirerek, zaman zaman dans ederek sahnede sundu. Değirmenci’nin, zaman zaman seyirciler arasına girip birebir sohbet etmesi ve Tarkan, Zeki Müren, Ayten Gökçer taklitleri büyük alkış aldı. Değirmenci, hiçbir tv kanalında yer almayarak bundan sonra hayatına sahnelerde devam edeceğini açıkladı. Ulm'da sahneye çıktığı Cultura'yı son derece beğendiğini dile getiren Değirmenci, organişzasyona katkı sunanlara teşekkür etti. Daha sonra Ulm'lular Değirmenci ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsezliştirdi
Teilen
2019-05/01-Sayı-581
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN