Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 583 - 04.07. - 08.08.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Doğaya duyarlılık için ışıklar söndürüldü

Tüm dünyada gerçekleştirilen “Dünya Saati” (Earth Hour) etkinliklerine bu yıl da milyonlar katıldı... Ulm’daki etkinlikte ADHF ve SYKP üyeleri de yer aldı...

Merhaba (Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
Her yıl geleneksel hale getirilerek düzenlenen Dünya Saati (Earth Hour)https://www.wwf.org.tr/sizneyapabilirsiniz/isinize_dogayi_katin/kampanyalarima_destek_olun/dunya_saati_earth_hour/ etkinliklerine, tüm dünyada yine milyonlarca insan katıldı. Almanya'nın Ulm kentinde de başka Doğa Sendikası (Umweltgewerkschaft) olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluşun düzenlediği etkinliğe Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) ve Almanya Demokratik Haklar Federasyonu (ADHF) üyeleri de katıldı.

Her yıl Mart ayının son Cumartesi günü, 20:30-21:30 saatleri arasında, tüm dünyada aynı anda gerçekleştirilen Dünya Saati, bir saatliğine ışıklarını kapatan görkemli yapılar, köprüler, şirket binaları ve bireylerle, çevresel sorunlara gösterilen duyarlılığın küresel ifadesine dönüşüyor.

Dünya saati, Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından organize edilen ve tüm dünyada milyonların katıldığı bir etkinlik. Etkinliklerde, ışıkların söndürülmesi istenirken, çeşitli aktivitelerle konuya duyarlılık sağlanmak amaçlanıyor. Ulm'daki etkinlikte de, çeşitli kültürel etkinliklerin yanı sıra, enformasyon standları açıldı, konuşmalar yapıldı.
Teilen
2019-04/01-Sayı-580
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN