Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 583 - 04.07. - 08.08.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Yıldırım'dan Başkan Adıyaman'a ziyaret

Avni Yıldırım Dinslaken Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Yılmaz Adıyaman’ı ziyaret etti.

Merhaba (Dinslaken) 
Resim galerisi için tıklayın
Ünlü boksör Avni Yıldırım ve menajer Ahmet Öner, Dinslaken Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Yılmaz Adıyaman’ı ziyaret etti. "19 Mart Dünya Beşiktaşlılar Günü’nde‘‘ kurulan, Dinslaken Beşiktaşlılar Derneği‘ne hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Bir arada yemek yediler ve hoş sohbet ettiler.

“Hakkımızı Yediler”
Arena Box-Promotion sahibi ve menajer Ahmet Öner, “ünlü boksör Yıldırım bizi çok gururlandırdı. 4 senedir beraber çalışıyoruz. Beraber uzun yol katettik. Biliyorsunuz son boks maçında küçük bir kaza yaşadı. Bu mesafeği en kısa zamanda kapatacağız.

Avni şuan birinci sırada, rakibi ise 2’inci sırada. Avni’nin hedefi dünya şampiyonluğu. Son yaptığı dünya şampiyonluk maçında resmen hakkımızı yediler. Kaza ile kaşı açıldı, ama kalemine ve kitabına uydurdular. Maçı da kestiler. Avni galibiyetle maçı almışken, maçta bir nevi mağlup olduk. Bunun da hakkını aradık ve federasyon da rövanş için onay verdi.

Avni, 6 ila 8 ay sonra Amerika’da maç yapacak. ABD’de televizyon kanalı ile anlaştık. Avni şampiyonalar ligi boksörü olduğunu ispatladı. Artık bu ligde yeri ve adı var. Avni Türkiye’nin gururu ve onuru oldu.

Son maçta boksör Anthony Direll’de, kemeri hak etmediğini biliyor. Ama bu kemer eninde sonunda Avni’nin eline geçecek. 25 Mart’ta İstanbul Çırağan Sarayı’nda basın toplantısı olacak. WBC’nin başkanı ilk kez Türkiye’ye geliyor. Türkiye’de boks sevenlere ve bize şahsen yapılan haksızlıktan dolayı, kendisinin utandığını söyledi.” şeklinde konuştu.

Öner, ‘‘Dernek Başkanı ve gazeteci Yılmaz Adıyaman kardeşimiz, Dinslaken Beşiktaşlılar Derneğini kurduğu teşekkür ediyor, hayırlı ve uğurlu olsun diliyorum. Ne zaman Dinslaken’e gelsek, Yılmaz kardeşimizin yanına uğramayı ihmal etmiyoruz. İnşallah en kısa zamanda dernek lokali bulurlar ve oranın da açılışına geliriz‘‘ diye konuştu.

“Şampiyonluk Kemeri Türkiye’ye Gelecek”
Türk Boksör Avni Yıldırım ise, “Son maçta şansızlık yaşadık. Şampiyonluğu resmen elimizden aldılar. Fakat şimdi rövanşı bekliyorum. Şu an sadece Federasyonun kararını bekliyoruz. Biz yeni bir şampiyonluk için vaktimizi bekliyoruz. Her şeye hazırız. Emeğimizin hakkını çaldılar. İnşallah şampiyon olacağım ve o kemer Türkiye’ye gelecek.” dedi.
Teilen
2019-04/01-Sayı-580
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN