Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 583 - 04.07. - 08.08.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

EC Boksörleri dünyanın dört bir yanında dövüştüler

Christian Hammer, Amerika’da çıktığı maçta eski dünya şampiyonu Luis Ortiz’e karşı muhteşem bir maç çıkardı. On raunt boyunca rakibini döven Hammer, karşılaşmadan mağlup ayrıldı.

Merhaba (New York) 
Resim galerisi için tıklayın
Özellikle maçın ikinci raundunda rakibine indirdiği bir yumrukla diz çöktürerek, burnunu kıran Hammer, ilerleyen rauntlarda da rakibine diz çöktürmeyi başardı. Dünyanın en iyi antrenörlerinden Bülent Başer’in bu maça hazırladığı sporcu, on raunt muhteşem bir performans göstererek, izleyenleri büyüledi. Karşılaşmanın sonunda masa hakemlerinin kararıyla karşılaşmayı kaybeden EC BOXİNG boksörü buna rağmen Amerikalı seyircilerden büyük alkış aldı. EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, sporcusunun bugüne kadar yaptığı en iyi maçlardan birisini gerçekleştirdiğini belirterek, ‘Christian Hammer, yenildi ancak muhteşem bir maç çıkardı. Özellikle ikinci rauntta rakibini yere indirerek burnunu kırdı. Nakavt edebilirdi ancak sporcumda kazanma hırsı eksik idi. Rakibime saldırayım, nakavt edeyim, maçı alayım duygusu eksikti maalesef. Ancak bunun üzerinde çalışacağız tabiki. Dünyanın en iyilerinden birisi olan boksörümüzün bu eksiğini gidererek yeniden dünyanın zirvesinde maçlara çıkaracağız’ dedi.

Bülent Başer: ‘Eksiklerimizi telafi edeceğiz’
Sporcunun Antrenörü Bülent Başer, Hamburg’a döndüklerinde teknik heyeti toplayarak maçı değerlendireceklerini, eksik ve hataları tespit ederek bunları düzeltmek için çaba harcayacaklarını söyledi. EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, sporcularının hala dünya sıralamasında üst sıralarda olduğunu ve dünya şampiyonluğu için halen şansının yüksek olduğunu vurguladı. Bu arada EC BOXİNG boksörlerinden Fatih Keleş, İstanbul'da çıktığı maçta rakibini üçüncü rauntta nakavtla yenerek Avrupa Şampiyonluk kemerini korumayı başardı. Sporcumuz muhteşem bir performans gösterirken, yenilgisizliğini sürdürdü. Yine Cumartesi gecesi Almanya’da ringe çıkan EC BOXİNG boksörlerinden Erik Pfeifer ve Danilo Milacic de rakiplerini nakavtla devirerek dünya sıralamasındaki yerlerini yükselttiler.
Teilen
2019-04/01-Sayı-580
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN