Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 581 - 06.05. - 03.06.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Messe Halle Celani Özler'e emanet

Mehmet KILINÇ (Sindelfingen) 
Resim galerisi için tıklayın
Sindelfingen kentinin en büyük ve en güzel salonlarından olan Messe Halle işletmeciliğini bölgemizin tanınan işverenlerinden ve Stuttgart kentindeki ünlü Class Restaurant'ın işletme sahibi Ceylani Özler aldı.

Özellikle Stuttgart ve çevresinde gastronomi alanında verdiği başarılı hizmetlerden dolayı çok iyi tanınan ve bilinen ve güvenilen simalardan Ceylani Özler, bölgemizde hem restoran hem de düğün salonu hizmeti ile çok iyi tanınıyor.

Sindelfingen kenti girişinide bulunan ve çevrenin çok iyi tanıdığı Messe Halle'nin biri 3 bin kişilik diğeri 800 kişilik iki ayrı salonu bulunuyor.

Tüm işletme hakını alan Ceylani Özler, Class Event adı altında bu salonlarda hizmete başladıklarını duyurarak, salonlarda düğün, nişan, kına, gece, konser ve her türlü toplantı için hizmet verildiği bildirildi. Düğün ve gecelerde A‘dan Z‘ye her türlü hizmeti verdiklerini belirten Özler, "geçmiş tecrübe ve deneyimlerini yeni aldıkları Messe Halle‘de vereceğiz. Müşterilerimiz ellerini sıcak sudan soğuk suya dokundurmadan her hizmeti tek elden vereceğiz. Müşteriler misafir gelir gibi salona gelsinler onlara hizmet vermek ve onların davetlilerini en iyi şekilde ağırlamak bizim işimiz. Tecrübeli elemanlarımız var. Tecrübeli aşçılarımız var. İşimizi en iyi şekilde yapmak istiyoruz“ diyerek Messe Halle gibi güzel ve büyük bir salana hizmet vermekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Düğün hizmetine başladıklarınıda duyuran tecrübeli işletmeci Ceylani Özler, kendilerinde düğün yapan her onuncu çiftlere kendisine ait Kaş ilçesine bağlı Kalkan‘daki Sultan Apart villalarında bir haftalık ücretsiz balayı imkanıda sunduklarını belirtti.

Düğün ve her türlü gece ve konserleriniz için Messe Halle için tel: 0172 9400987
Teilen
2019-03/01-Sayı-579
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN