Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Samsunspor Augsburg Hüdaverdi Cup

Ufuk SAYIN (Augsburg) 
Samsunspor Augsburg derneğinin düzenlediği kapalı salon futbol turnuvası spor severlere futbol dolu güzel bir gün yaşattı. Augsburg´daki futbol severleri bir araya getiren Samsunspor Augsburg derneği kulüpler arasındaki dostluğu pekiştirdi. Heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmalar sonucu FC K 34 şampiyon oldu ve 1.lik kupasını hakederek kazandı.

Katılımın yoğun olduğu turnuvada Samsunspor Augsburg derneği yönetimi, sporun dostluk olduğuna değinerek tüm takımlara başarılar dilediler. Takımların gruptan çıkmak için verdiği mücadeleler sonunda yarı final ile finalde heyecan daha da arttı. Dostluk ve kardeşlik içinde geçen turnuva sonunda birinci gelen FC K 34´de kupayı ve para ödülünü Samsunspor Augsburg derneği başkanı Cihan Arma’dan aldı. İkinci olan Galatasaray Augsburg Dernegi´ne kupa ve para ödülünü, Samsunspor Augsburg derneği ikinci başkanı Cihat Arman taktim ederken üçüncülük kupa ve ödülünü Crowns takımına dernek yöneticisi Faruk Arman verdi. En iyi futbolcu kupasını Galatasaray Augsburg derneğinden Timo, Yakup Kaya´dan alırken en iyi kaleci kupasını da FC K 34 takımından Vural, Galatasaray Augsburg derneği başkanı Remzi Okuyucu´dan aldı.

Kupa töreninden sonra Samsunspor Augsburg derneği başkanı Cihan Arman, ana sponsor olan Hüdaverdi Süpermarket işletmecisi Ömer ve Kadir Yılmaz'a minnetlerini sunarken tüm sponsorlara da ayrıca teşekkür etti.
Teilen
2019-02/01-Sayı-578
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN