Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Antik Restaurant hizmete devam ediyor

Mehmet KILINÇ (Ludwigsburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Ludwigsburg Asperger Str. 49'da bulunan ve bölgenin en güzel Türk restoranlarından olan Antik yeni sahibi Süleyman Ekiz ile hizmetine devam ediyor.

Anadolu'nun en güzel ızgara çeşitleri, balık çeşitleri, meze çeşitleri, salata çeşitleri, tatlı çeşitleri ve çorba çeşitleri ile hizmet veren Antik Restaurant Türk müşterinin yanı sıra diğer milliyeten müşterilere de ağırlıklı hizmet veriyor. Ailece sıcak ve güzel bir atmosferde yemek yemenin ve sohbet etmenin adeta adresi olan Antik harika yemeklerinin yanı sıra güzel ve antik ortamı ile de büyük igi görüyor.

Pazar günü açık büfe kahvaltı keyfi
Ludwigsburg bölgesine Türk usulü ilk açık büfe kahvaltı keyfi yaşatan Antik Restoran pazar günleri müşterilerinin akınına uğruyor.

Gözleme çeşitlerinden peynir çesitlerine, menemeninden meze çeşitlerine kadar adeta bir tek kuş sütünün eksik olduğu pazar kahvaltısı sadece 11,90 euro. Her Pazar günü açık büfe kahvaltı saat 10’dan 14.00'e kadar sürüyor. Ailenizle ve çocuklarınızla bir pazar günü Türk usulü köy kahvaltısı yemek ve güzel bir ortamda oturmak istiyorsanız Antik Restoran tamda size göre.

Her gün saaat 16.00’dan gece geç saatlere kadar açık müşterilerine hizmet veren Antik Restoran İş toplantısı, kına, nişan doğum günü ve bu tür özel günler için 200 kişiye kadar hizmette veren Antik Restaurant’a 07141 5052405 yada 01726727372 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yeni yapılan park yeri ile park sorunuda olmayan, güzel ve harika yemekleri ve sıcak ortamı ile sizleri ailece yeni sahibi Süleyman Ekiz ve ekibi anadolunun en lezziz yemeklerini tatmanız için restorantlarına bekliyor.
Teilen
2019-02/01-Sayı-578
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN