Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Fuar’a Türkiye’den 67 firma katıldı

Münih İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarına '' BAU 2019'' ilk kez Türkiye’den 67 firma katıldı. Branşında dünyanın en büyüğü olan, 45 ülkeden 2250 katılımcının yer aldığı her iki yılda bir yapılan ''BAU 2019 ' Fuarına binlerce ziyaretçi geldi.

Volkan EGE (Münih) 
Resim galerisi için tıklayın
İki yılda bir Münih‘de yapılmakta olan ve dünyanın branşında en büyüğü sayılan, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı „BAU 2019“, 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında, 200 Bin metrekare kapalı alanda 45 ülkeden 2250 (bunlardan 842‘si Almanya dışından) katılımcıyla gerçekleşti.

Milli katılımcı olarak Fuarda yer alan İstanbul Ticaret Odasının 2 ayrı salondaki (İTO) Standlarındaki 16 katılımcıyla, aralarında İhracatçılar Birliği (IMMIB)‘de olmak üzere Türkiye’den ilk kez 67 firma temsil edildi.

Uluslararası Münih Fuarı Türkiye temsilcisi Osman Beyazıt Genç’in verdiği bilgiye göre, inşaatın her farklı biriminde yer alan malzeme, teknolojinin, mimari gelişmelerin sergilendiği bu yılki fuara katılan Türk Firmaları arasında, en ince mermer kaplama yapanlardan dünya 2. ile otomatik otopark sistemleri buluş ve üreticileri 2 firma da yer alıyor. Bu yılki fuara doluluk sebebiyle katılamayanlarından bir yedek liste oluşturulduğunu söyleyen Osman Genç, ziyaretçiler arasında 70 bin olarak tahmin edilen mimarin, inşaatlarda tercih edecekleri teknoloji ve malzeme üzerinde karar verici olarak, ihracat amaçlı katılımcı Türk firmaları için önemine dikkat çekti.

Fuarda, Türkiye’den gelen katılımcı stantlarını Ticaret Ataşesi Ertem Çoban ile ziyaret eden T.C Münih Başkonsolosu Mehmet Günay, ilgililerden faaliyetleri ve beklentileri hakkında bilgi aldı.
Teilen
2019-02/01-Sayı-578
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN