Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

CMT 2019 Tatil Fuarı’nda Türk ekipleri büyük ses getirdi

Her yıl yapılan „Stuttgart CMT Tatil Fuarı“ bu yıl Ocak ayında Stuttgart Havaalanı yakınındaki Stuttgart fuar alanında gerçekleştirıldı.

Merhaba (Stuttgart) 
Resim galerisi için tıklayın
Kamping, Karavan, Tatil ve Turiz alanında dünyanın dört bir yanından 100'den fazla ülkeden 2100 katılımcının ürünlerini sunduğu bu Fuar bu yıl 11.01–20.01.2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açık tuttu.

Her gün onbinlerce kişinin ve toplamda yaklaşık 300 bin kişinin ziyaret ettiği Stuttgart CMT 2019 Tatil Fuarında Fuar alanında bulunan „Atriums Bühne“ de ziyaretçilere dans gösterileri de sunuldu.

19.01.2019 Cumartesi günü öğleden sonra bu sahnede Türk ekipler ziyaretçileri adeta büyüleyen gösteriler gerçekleştirdiler.

Stuttgart Türk Halk Oyunları Topluluğu SUTHOT ülkemizin Ordu yöresi oyunlarını sergilerken yine Stuttgart'tan Türk Halk Oyunları Eğitim Tanıtım ve Araştırma Topluluğu HETAT ülkemizin Ege kız oyunlarını ve zeybek oyunlarını sahneledi.

Herrenberg TASV Türk Halk Oyunları Topluğu HETHOT ülkemizin Akcaabat oyunlarını sergilerken Ulm Trakyalılar Derneği ekibi ise Edirne oyunları ile sahne aldı. Fuarı ziyaret edenlerin müthiş ilgisini çeken gösteriler aynı zamanda birçok organizatörün de ilgi odağı oldu. Bazı tatil organizatörlerinin Türk ekiplerle temas edip ekipleri değişik organizasyonlara davet ettiği de görüldü.

Ziyaretçilerin arasında bulunan vatandaşlarımız da „Böyle güzel gösteriler karşısında çok duygulandık, göğsümüz kabardı“ dediler.

Hepsi birbirinden güzel bu Türk grupları gösterilerinden sonra birbirleriyle birlikte bir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
Teilen
2019-02/01-Sayı-578
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN