Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Sınıf için devrimci dayanışma

Flormar işçilerinin direnişine devrimci dayanışmayla sahip çıkıldı. Ulm’da SYKP tarafından yapılan çağrıya AGİF, ADHF, ATİF, MLPD, Enternasyonal Liste ve SKB katılarak, eylemi ortaklaştırdılar.

AF (Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
Türkiye’de devam eden Flormar işçileriye dayanışma Avrupa’nın da her yerinde devam ediyor. Ulm’un en işlek meydanı Münsterplatz’da, aşırı soğuğa rağmen Flormar direnişiyle dayanışma eylemi gerçekleştirildi.

Flormar işçilerinin direnişine devrimci dayanışmayla sahip çıkıldı. SYKP Kadın Meclisi tarafından yapılan çağrıya AGİF, ADHF, ATİF, MLPD, Enternasyonal Liste ve SKB katılarak, eylemi ortaklaştırdılar.Ulm'da düzenlen etkinliğin en önemli özelliği, sınıf mücadelesi için çok sayıda Türkiyeli ve Alman kurumun dayanışması oldu. Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) tarafından devam eden "Flormar İşçileriyle Dayanışma" kampanyası çerçevesinde bir araya gelen devrimci kurumlar, dayanışmanın en güzel örneğini sergileyerek, SYKP tarafından çıkarılan Almanca-Türkçe bildirileri hep birlikte dağıtarak, Yves Rocher ürünlerinin boykot edilmesi çağrısında bulundular.

Direnişin Simgesi Flormar işçilerinin sesi bu kez Ulm’da #yvesrocher mağazasının önünden kitlelere ulaştı. Eylemciler, mağaza çalışanlarına da geniş bilgilendirmede bulunarak, Flormar işçilerinin sendikalı olmak istemelerinden dolayı işten çıkarıldıklarını açıkladılar. Çalışanlar da, yapılan etkinliği anlamlı bulduklarını söylediler.
Teilen
2019-02/01-Sayı-578
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN