Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

29. yayın yılının ilk sayısındayız...

Koca koca yılları gerisinde başarı öyküleriyle bırakan gazeteniz, bir yıla daha "Merhaba" diyebilmenin sevincini yaşatıyor bize…

 
Almanya’daki Türkiyelilerin tarihi arşivi Merhaba, 29. yayın yılının ilk sayısında bir kez daha "merhaba" diyor tüm okurlarına. Koca koca yılları gerisinde başarı öyküleriyle bırakan Merhaba, bir yıla daha el sallıyor olmanın sevincini yaşatıyor bize.

Güney Almanya’nın Bavyera ve Baden-Württemberg eyaletlerinde Türkçe yayın yapan en büyük gazete olan Merhaba, 29. yayın yılına başlamanın haklı gururunu yaşıyor. Bu yılda da yansız ve yanılgısız yayıncılık anlayışından ödün vermeden Türkiyeli göçmenlerin yanında olacak olan Merhaba, sizlere haberin en doğrusunu vermeye devam edecek.

Merhaba Takvim, İş Rehberi Nerede, Merhaba Özel Tatil Sayısı derken, internetle de yayıncılık sınırlarının ötesine geçmek sevincimizi katlarken, başarı çıtamızı her geçen yıl azim ve kararlılıkla daha da yükseltiyor olmak, önümüzde duran hedeflerimizi daha da yaklaştırıyor bize.

Merhaba 2019'a yeniliklerle giriyor. Aylık, ama Baden-Württemberg ve Bavyera Eyaletlerine ayrı baskılarla, yani iki farklı gazetete olarak çıkacak. Yine 2019 yeniliklerle dolu; Spor, Magazin, Sağlık ve diğer çok sayıdaki özel, farklı yayınlarla da karşınızda olacağız. 12 Sayı Merhaba'nın yanısıra, en az 6-7 özel sayıyla da sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.

29. yayın yılımızda da “gözünüzü bizden ayırmayın” diyor, 2019’un size ve sevdiklerinize güzel haberler getirmesini diliyoruz...
Teilen
2019-01/01-Sayı-577
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN