Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2018 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 576 - 13.12. - 29.12.2018 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2018 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

ASTROLOJİ

 
Koç (21 Mart - 20 Nisan)
Çalışmalarınızı sürdürmeye devam ederken bazı endişeler duyabilirsiniz. Ancak, tedirginliğiniz kısa sürecek. Alacağınız yardımlar, kendinize olan güveni arttıracak. Başarılı çalışmalar yapabilir, girişimde bulunabilirsiniz.

Boğa (21 Nisan - 20 Mayıs)
Kendinizi fazla yormaktan kaçının. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz gibi olmasa bile umutlarınız giderek artacak. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Olayların çok hızlı geliştiğini düşünebilirsiniz. Farklı istekler ve büyük beklentiler içinde bulunacaksınız. Bunları gerçekleştirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bazı gelişmelerin umut verici olduğunu anlayacak ve yeni atılımlarda bulunmak için büyük bir istek duyacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak olacak.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Yazışmalar ve anlaşmalara yönelik farklı çalışmalar içine girebilirsiniz. Düşünceleriniz güçlü olduğu halde kararlarınızı belirlemek size zor gelebilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar artabilir.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir dönem. Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)
Çalışmalarınızı giderek hızlandırabilirsiniz. Son derece farklı ve yoğun bir dönem geçirecek, elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız. Önceden aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketlendiği dönem devam ediyor. Hızlı kararlar alabilir, fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Geleceğe yönelik ilginç projeleriniz olabilir, fakat, acele etmeyin.

Yay (23 Kasım - 21 Aralık)
Beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir ve bunun sonucunda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Size ulaştırılan bilgilerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.

Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)
İçinizde huzur ve olumlu duygular hissedecek, geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyeceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı arttırabilir, fırsatları değerlendirmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kova (21 Ocak - 18 Şubat)
Düzenli ve kararlı çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak, sakin ve dikkatli davranmaya özen gösterin. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınız azalmasa bile rahatlayacaksınız.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Çalışmalarınızı büyük bir istek ve keyifle sürdüreceksiniz. Parasal konularda rahatladığınızı düşünebilir veya önceden duyduğunuz sıkıntılardan uzaklaşabilirsiniz.
Teilen
2018-12/01-Sayı-575
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN