Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 580 - 04.04. - 06.05.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Fatih keleş dünya şampiyonluk eleme maçına çıkıyor

Ali Eren Demirezen Polonya'da Avrupa Şampiyonluğuna vuracak

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Ağır sıklette Avrupa Şampiyonumuz Ali Eren Demirezen bu Cumartesi Polonya’da düzenlenecek olan boks galasında Avrupa Şampiyonluk kemerini korumak için Izu Ugonoh’a karşı yumruk sallayacak. Galayı Türk boks kulübü EC BOXİNG ile eski efsane dünya şampiyonlarından Dariusz Michalczewski ile ortaklaşa düzenliyor. Sporcumuzun antrenörü Bülent Başer, karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını vurgulayarak, ‘Bu karşılaşma bizim için bir kader maçıdır. Şayet kazanırsak dünya şampiyonluk yolumuz açılmış olacak’ dedi.

Fatih Keleş dünya şampiyonluk elemesinde
Türk profesyönel boks tarihinin yeni nesli boksörlerinden Fatih Keleş, 15 Aralık Cumartesi gecesi Hamburg’da dünya şampiyonluk eleme maçına çıkıyor. Şu an elinde WBO Avrupa Şampiyonluk kemerini bulunduran boksörümüzün gözü daha yükseklerde. Sporcumuzun promotörü ve EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, yeni bir kemer çıkarıldı ve bunun için ilk dövüşenlerin de Fatih Keleş ile Sebastian Formela olacağını vurgulayarak, ‘Her iki boksör de kulübümüzün sporcusudur. Yeni jenerasyon bir boks federasyonu kuruldu Global isimli. Biz de burada yerimizi alalım dedik. Fatih 63.5 kiloda, Sebastian ise 69 kiloda ringe çıkıyor. Şimdi biz bunların ikisini de 66.7 kiloya çıkarıyoruz ve o kiloda maç yaptırıyoruz. İkisi için de büyük bir şans doğuyor, yenen dünya şampiyonluk maçı yapmaya ve dünyada ilk üçe girmeye hak kazanıyor. Yenilen ise tekrar kendi kilosuna dönüyor ve sıralamadaki yerini kaybetmeden kaldığı yerden devam ediyor.

Vedat Alyaz: ‘Türk boksu kabuk değiştiriyor’
Ec Boxing basın danışmanı ve dövüş sporları yazarı Vedat Alyaz, Türk profesşonel boksunun kabuk değiştirdiğini bildirerek, ‘Yeni nesil boksörlerimiz artık zirveye doğru ilerliyorlar. Dünyanın en iyi promötür ve menajerlerinden Erol Ceylan ve ekibinin on yıldan beri yaptığı yatırımların meyvelerini toplamaya başlayacağız. Yıllardır yetiştirdiğimiz boksörler şimdi artık zirveyi zorlamaya başladı. Ayrıca yine kulübümüz boksörlerinden Karo Murat dünya şampiyonluk maçında Sven Fronling’e karşı Christian Hammer, Almanların yenilgisiz boksörü Michael Walisch’e karşı yumruk sallayacak. Ayrıca Almanların Olimpiyat şampiyonu ve kulübümüz boksörü Erik Pfeifer’de ringde olacak. Galanın organizasyonunu dünyanın en tanınmış restoran şeflerinden Michael Wollenberg (Restaurants "Wattkorn" & "Marlin" ) ile birlikte düzenliyoruz’ şeklinde konuştu.
Teilen
2018-12/01-Sayı-575
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN