Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 580 - 04.04. - 06.05.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Club İstanbul gençleri coşturdu

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Resim galerisi için tıklayın
Stuttgart kentinin en güzel türk diskoteklerinden Vivally Club'te Clup İstanbul adıyla ün yapan ve 10. yılını kutlayan partide gençler salonu tıka basa doldurarak, sabaha kadar çılgınca eğlendiler.

Eğlence dünyasının ünlü ismi ve bölgemizin sevilen ve tanınan işverenlerinden Ali Orhan Doğan'ın organize ettiği gecede ünlü dj Onur Suygun son çıkan muzikler eşliğinde başladığı Club İstanbul partisi harika hareketli muziklere adeta vivally clubu inletti.

Sabaha kaar süren ve durdurak bilmeyen muziklerle büyük bir coşku yaşayan gençler club istanbulun 10 yılında sahne önüne dolarak oynadılar.

Gençlerin Club İstanbula gösterdikleri büyük ilgiden dolayı mutlu olduklarıı belirten Ali Orhan Doğan "Yıllarca gençleri en güzel mekanlarda eğlendirdik. Onuncu yılımızdaki kutlamada da Vivally Club'ta nasip oldu. Bu güzel organizmada kendilerine destek olan yöneticisi ve bölgemizin ilk ünlü djlerinden olan Dj Hüseyin ve ekibine teşekür etti."

Güzel müzik ve yepyeni programlarla kendilerini coşturan ve güzel akşam yaratan Club İstanbul yöneticilerine teşekür eden gençler "Gecede mutluyuz. Huzur ve güven içinde eğleniyoruz" dediler..

Öte yandan Club İstanbul yöneticleri ayda bir düzenledikleri ve süpriz sanatçıların da yer aldığı Club İstanbul partilerin devam edeceklerini ve gençlerin kendilerini facebook yada instegramda takip etmelerini belirttiler.
Teilen
2018-12/01-Sayı-575
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN