Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 583 - 04.07. - 08.08.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Fırat'ın rakibi: Kardeşimin rövanşını alacağım diyerek itekledi

Dünya şampiyonluk maçı öncesi rakibiyle ilk kez göz göze gelen Fırat Arslan'ın rakibi Sefer Seferi, provake etse de sporcumuz ben kozlarımı ringde paylaşacağım dedi. Rakip geçen yıl yenilen kardeşinin intikamını alacağını haykırdı.

Merhaba (Göppingen) 
17 Kasım Cumartesi Almanya'nın Göppingen kentinde altıncı kez dünya şampiyonluğu için ringe çıkacak olan Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arslan, Arnavut asıllı İsviçreli, Sefer Seferi ile bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Fırat Arslan'ın dünyanın en büyük savaşçılarından birisi olduğunu belirten Seferi, 'Biz okullarda dünyanın en büyük ve cesur savaşçılarından birisi olarak Atatürk'ü öğrendik hep. Şimdi Fırat'ı görüyorum da, 48 yaşında ve dünya devlerine meydan okuyarak savaşıyor ve her birini ayrı ayrı deviriyor. Ben kendisini ringlerdeki olarak görüyorum' dedi. Toplantının ardından ardından göz göze gelen sporcuların sessizliğini Sefer Seferi'nin sporcumuzu iteklemesi bozdu. Fırat Arslan'ı önce tutup havaya kaldıran ve ardından da itekleyerek, 'Seninle her yerde dövüşmeye hazırım. İstersen hemen burada dövüşelim, ringi beklemeye gerek yok. Kardeşimin intikamını almak için sabırsızlanıyorum' dedi.

Fırat Arslan: Ben kozumu ringde paylaşacağım
Sefer Seferi'nin bu provokatif hareketleri karşısında son derece soğuk kanlı davranan Fırat Arslan, 'Ben kozumu ringde paylaşacağım. Her şeyin bir yeri ve sırası var bekle sana nerede nasıl davranacağını göstereceğim. Umarım ringde de böyle cesur ve atak olursun yoksa işin zor, çünkü orada bizi ayıracak kimse yok buradaki gibi. Sen ve ben baş başa kalacağız ve seni elimden kimse alamayacak' dedi. Sporcumuzun menajeri ve Malik Promotion'un sahibi Okan Yavuz da karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını vurgulayarak, 'Doğrusu Seferi'nin sporcumuza saldıracağını tahmin etmiyorduk. Aniden oluştu ve derhal müdahale ettik zaten ben ortadaydım ve hemen ayırdım ikisini. Çekişmeli bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz. Seyircilerimizin gelip sporcumuzu yalnız bırakmaması ve desteklemelerini temenni ediyoruz' dedi.


Vedat Alyaz: Rakibimiz olaya duygusal yaklaşıyor Sporcunun basın danışmanı Vedat Alyaz, rakibin intikam yemini ettiğini vurgulayarak, 'Arnavutlar da kültürel olarak bizlere çok benziyor. Belli ki Sefer Seferi, bu maça duygusal olarak bakıyor. Geçtiğimiz yıl kardeşi Nuri Seferi ile ringe çıkan Fırat Arsal onu yenerek büyük bir başarıya imza atmıştı. O günden beri Nuri yenilgiyi kabul etmiyordu ve kardeşini göndererek intikam alma yolunu seçti. Biz olaya profesyonel gözle bakıyoruz. İki yiğit boksör ringe çıkıp arslanlar gibi dövüşecek ve iyi olan kazanacaktır. Ancak belli ki rakibimiz olaya böyle bakmıyor ve biz her türlü tedbirimizi alarak ringe çıkacağız' şeklinde konuştu.
Teilen
2018-11/01-Sayı-573
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN