Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 583 - 04.07. - 08.08.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Klinik Psikoloğu Murat Güneş Stuttgart'ta

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Tecrübeli ve deneyimli Psikolog Murat Güneş Stuttgart/Feuerbach, Steiermakerstr. 48 adresinde kendi ofisini müşterilerinin hizmetine açtı.

Türk ailelere kendi dilerinde sorunlarına yardımcı olmak ve çözüm de yardımcı olmak için yen iş yerini açtığını belirten Klinik Psikoloğu Murat Güneş, hizmetlerini şöyle sıraladı: “Birçok ailede ya da kişilerde evlilkte olsun aile ilişkilerinde olsun birçok sorunları var ve bu konuda onlara yardımcı olmak, destek vermek istiyorum. Yine trafikte ehliyetini kaybetmiş kişilere ehliyetlerini yeniden nasıl alabilirler ya da trafikte nasıl davranmaları gerektiği konularında da yardım sunuyorum. Ayrıca sosyal medya bağımlısı, özelikle gençlerin aşırı bağımlılıktan kaynaklanan ve hastalık derececine varan sorunlarımı çözmek için destek ve eğitim veriyorum” diyerek yaptığı çalışmaları anlattı.

"Ben sosyal medya bağımlısıyım ne yapabilirim?" yada "Evliliğimiz çatırdıyor, anlaşamıyorum? ya da "Ehliyetimi kaybettim geri nasıl alabilirim?" diyorsanız psikolog Murat Güneş'i aramanız yeterli. Vatandaşların kendilerine başvurması durumunda onlara Türkçe ana dilerinde her türlü yardım ve desteği verecegini söyleyen Güneş, danışmanlık ücreti almadıklarını ve sağlıklı, huzurlu bir aile ve kişi yaratmak için tercübe ve deyimleri doğrultusunda yardımcı olmak için hizmet verdiklerini ifade etti.

Sorunlarınız için Murat Güneş: 015226705277
Teilen
2018-11/01-Sayı-573
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN