Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 580 - 04.04. - 06.05.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merhaba Tatil çok beğenildi

Geniş konseptiyle gazetemizle birlikte çıkan Merhaba Tatil Özel 2018, okurlarımız tarafından yine çok beğenildi. Saklayın, dönüşte de lazım olacak.

Merhaba Haber Merkezi  
Resim galerisi için tıklayın
İzin mevsiminin gelmesiyle birlikte aracıyla yola çıkacaklar için büyük bir hizmet sunan Merhaba, yolculuk heyecanı saran herkesin bu heyecanına ortak oldu 7. kez.

Gazetemizin 11 ile 30. sayfaları arasında kendine yer bulan tatil özel sayımız dağıtıldığı günden bu yana güzel ve olumlu geri dönüşler alırken, gördüğümüz bu beğeni motivasyonumuzu bir tık daha artırdı. Ayrıca ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha gösterdi bize.

Merhaba Tatil Özel 2018'de yok yok. Yol güzergahını oluşturan Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla özel sayımızda yer aldı.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler... Ayrıca haritalar ve şekiller... Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz.

Yolculuğunuz renklenecek
Almanya ve genel olarak Avrupa’dan da turizm ve tanıtım haberlerini bilgi ve merakınıza sunarak, yolculuğunuza hem renk katmak hem de mesafeleri aşmanıza yardımcı olmak istedik.

Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alan Merhaba Tatil 2018 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca yolculuk esnasında cep telefonunuzdan da gerekli bilgileri tek tek yazı olarak yani teks şeklinde açabilir ve göz atabilirsiniz. "Merhaba.info/tatil" bir tık kadar yanınızda…
Teilen
2018-08/01-Sayı-567
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN