Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

„Nerede“ çok beğenildi

Gazetemiz Merhaba tarafından 2006 yılından beri her yıl çıkan İş Rehberleri “Nerede” yine çok beğenildi yine çok konuşuldu. Nerede'nin bu 13. kez buluşması okurlarımızla…

Merhaba Haber Merkezi  
Resim galerisi için tıklayın
Son sayılarımızda sürekli haber, duyuru ve reklamlarını yaptığımız Nerede rehber, dağıtılmaya başlandı. Gazetemiz Merhaba tarafından 2006 yılından beri her yıl çıkan İş Rehberleri “Nerede” yine çok beğenildi yine çok konuşuldu.

Sıcağı sıcağına okurlarına merhaba diyen rehberlerimiz dağıtıldığı yerlerde büyük ilgi görürken, bu anlamda yapılan olumlu yorum ve değerlendirmeler de tarafımızca dikkate alındı. Büyük bir emek ve sorumluluğun ürünü olan iş rehberlerimizi her an elinizin altında tutacağınızın garantisini veriyoruz…

İşimizin bilincinde profesyonellikten ödün vermeden 28 yıllık tecrübemizle Güney Almanya’daki ailelerin, işyerlerinin, kurum ve kuruluşların başvuru kaynağı olmanın da ciddiyetiyle sizlere sunduğumuz iş rehberlerine Alman kurum ve kuruluşların da ilgisi her geçen gün artmakta.

İnternet ortamında da, Avrupa'nın en çok ziyaret edilen sitesi olan Nerede, Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi olan Merhaba'nın da desteğiyle, bu konumunu sürekli koruyor. Gazete olarak Merhaba, rehber olarak da Nerede, alanlarında en çok ziyaret edilen internet siteleri konumunda.

İş rehberleri Nerede ile işyerlerine ulaşma kolaylığı ve işyerlerinin tanıtımını sağlamanın yanı sıra Türkiyeli esnaflar arasında diyaloğu geliştirmeyi de amaç edinmiştik ve bunda da Nerede büyük başarı sağladı. Aynı zamanda Alman ve diğer milliyetlerden işveren, kurum, kuruluş ve kişiler de, kitap halinde yayımlanan ve internette yer alan bu rehberler sayesinde, esnaf ve işadamlarımıza ulaşabiliyorlar.

“Nerede”, müşterilerine varlığını haberdar etmek isteyen firmaların olmazsa olmazı. Sadece kitap olarak değil, www.nerede.info adresi altında internette de yer alan “Nerede 2018 / 2019”a vereceğiniz ilanlar için, bulunduğunuz bölgeye göre bölge temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
Teilen
2018-07/02-Sayı-566
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN