Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 578 - 31.01. - 28.02.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Denemek, yaşamak ve hissetmek

Neu-Ulm’da bulunan Edwin-Scharff müzesi, restore çalışmaları sonrası tekrar açıldı.

 
Ziyaretçilerine sürekli birbirinden ilginç sergiler sunan Neu-Ulm Petrusplatz’da bulunan Edwin-Scharff müzesinde çocukları yine heyecan ve macera dolu bir sergi bekliyor. Ancak bu sergi diğerlerinden çok farklı. Çocuklar sergiyi her zaman olduğu gibi sessiz sakin bir şekilde değil, aksine bağırarak gezebilecek, bulunan standlarda çeşitli deneyler yaparak seslerini test edebilecekler.

Çocuklar sergide bulunan kırmızı düğmeye basarak bağırabildikleri kadar bağıracak ve en çok sesli bağıranın kim olduğu test edilecek.

„Baksana orada kim bakıyor“ adlı sergiyi hem gezecek hemde standlarda çeşit çeşit deneyler yaparak şaşkınlıklarını gizleyemeyecek çocuklar. Çocuklar kadar onlarla birlikte sergiyi ziyaret edecek olan büyükler de görecekleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyecekler.

„Baksana orada kim bakıyor“ adlı çocuk sergisi kulaklık takarak radyo seslerini, su seslerini, kapı zili seslerini ve daha bir çok ilginç sesi bir arada duyarak farklı deneyimler yaşayabileceğiniz mükemmel bir sergi.

Restorasyon çalışmaları için bir buçuk yıl ara veren Edwin-Scharff müzesi yeniden açıldı. Açılır açılmaz ziyaretçi akınına uğrayan müze, kapalı olduğu dönemde ne kadar özlendiğini ve insanların açılışını dört gözle beklediklerini yapılan „Baksana orada kim bakıyor“ adlı serginin daha ilk günden ziyaretçı akınına uğramasıyla bir kez daha gösterdi.

info: „Baksana orada kim bakıyor“ adlı çocuk sergisi 15 Eylül'e kadar ziyaret edilebilinir. Daha fazla bilgi için www.edwinscharffmuseum.de internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Teilen
2018-07/01-Sayı-565
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN