Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 580 - 04.04. - 06.05.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merhaba Tatil 15 Temmuz'da çıkacak

Merhaba Tatil 2018, yolculuğunuz süresince size eşlik etmenin yanı sıra, geniş konseptiyle izin yolunuzu ışık tutacak…

Merhaba Haber Merkezi  
Türkiye’ye gidecekler için yine özel bir sayı hazırlığında olan gazetemiz Merhaba, tatil heyecanınıza bu yıl 7. kez ortak olacak. Merhaba Tatil Özel 2018, geniş konseptiyle 15 Temmuz'da gazetemizle birlikte çıkacak.

Her yıl izin mevsimiyle birlikte sevinç ve heyecanla çarpan yüreklerin sesine kulak veren gazetemizin hazırladığı tatil özel sayısıyla, yolculuğunuza emin adımlarla çıkabilir, binlerce kilometre yol katederken uğrak yerlerinde sizleri bekleyen eşsiz tabiat güzelliklerinin kucağına kendinizi bırakabilir ve bu keyfin tadına varabilirsiniz...

Türkiye’ye tatile gidecekler için gerekli tüm bilgilerin geniş olarak yer alacağı tatil sayımızda, Almanya ve genel olarak Avrupa’dan da turizm ve tanıtım haberlerini bilgi ve merakınıza sunacak, böylece yolculuğunuza hem renk katacak hem de mesafeleri aşmanıza yardımcı olacağız.

Merhaba Tatil'de neler var?
Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan yol güzergahı, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla yine özel sayımızda yer alacak.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler... Ayrıca haritalar ve şekiller... Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz.

Bir tık kadar yakınınızda
Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alacak Merhaba Tatil 2018 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca yolculuk esnasında cep telefonunuzdan da gerekli bilgileri tek tek yazı olarak yani teks şeklinde açabilir ve göz atabilirsiniz.

"Merhaba.info/tatil" bir tık kadar yakınınızda…
Teilen
2018-07/01-Sayı-565
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN