Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 581 - 06.05. - 03.06.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Verdi seçimlerden başarıyla çıktı

Münih Havaalanı’nda işçi temsilciliği seçimleri yapıldı. Verdi sendikası bin 734 oy alarak seçimlerden büyük başarı ile çıktı.

Tevfik ŞENDÖL (Münih) 
Münih Havaalanı’nda işçi temsilciliği seçimleri yapıldı. Seçim sonuçlarına göre Verdi sendikası yüzde 49,28 oy alarak seçimlerden büyük başarı ile çıktı.

Münih Havaalanı tarihinde işçi temsilcisi seçimlerini üçüncü kez Verdi sendikasının kazandığını belirten Verdi Sendikası temsilcisi Orhan Kurtulan “Biz, Verdi Sendikası olarak, bütün bizi seçen arkadaşlarımıza, bizlere gösterdiğiniz güven için candan teşekkür ediyoruz ve sizleri memnun etmek için daha çok gayret göstereceğiz” dedi.

Kurtulan şöyle devam etti:

“Gelecek dört sene buradaki iş yerlerimizi daha güvenli hale getirmek için çalışacağız, geçici – taşeron ve AET çalışma saatlerini daha iyileştirip, sosyal hayatı güzelleştirmek için daha fazla çaba harcayacağız. Eşit işe eşit ücret gayemiz olacak, ayrıca otobüs bölümü için gelecekte şu anda geçerli olan çalışma süresi modelini daha da iyileştirmeye çalışacağız. Teknik bölümüne daha çok zaman harcayıp ücretlerin yükseltilmesi için çalışacağız. Görevlerimiz ve sorumluluğumuzun çok olduğunu biliyoruz ve herkesin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız.

Her işçi için tek tek koşmaya hazırız, ayrıca burada çalışan değişik milletlerden işçilerimiz olduğu için herkesin problemlerine yardımcı olmaya çalışacağız ve buradaki işlerini istedikleri şekilde yerine getirebilmeleri için bütün imkanlarımızı aktif hale getireceğiz.” dedi.
Teilen
2018-06/02-Sayı-564
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN