Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 581 - 06.05. - 03.06.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merhaba Tatil Temmuz’un ikinci haftası çıkacak

İlanlar için son 10 gün… Merhaba Tatil 2018, dopdolu bir içerikle Temmuz'un ikinci haftası sizlerle buluşacak. Bırakın Merhaba Tatil yolculuğunuza eşlik etsin…

Merhaba Haber Merkezi  
Türkiye’ye gidecekler için özel bir sayı hazırlama aşamasında olan Merhaba, yaklaşan tatil nedeniyle heyecanınıza ortak olmak için bir kez daha kolları sıvadı. Bu yıl 7. kez çıkacak olan Merhaba Tatil 2018, hummalı bir yapım aşamasında. Temmuz‘un ikinci haftası sizlere merhaba diyecek özel ekimize ilan vermek için hala 10 gününüz var.

Özel ekimizin içinde yer almak ve izincilerle yol almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bu heyecana dahil olun…

Bırakın Merhaba Tatil yolculuğunuza eşlik etsin
Tren, otobüs, araba, gemi veya uçakla Türkiye’ye tatile gidecekler için gerekli tüm bilgilerin geniş olarak yer alacağı tatil sayımızda, Almanya ve genel olarak Avrupa’dan da turizm ve tanıtım haberlerine geniş yer vereceğiz.

Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan yol güzergahı, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla yine özel sayımızda yer alacak.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler... Ayrıca haritalar ve şekiller... Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz. Oto ve turizm alanında konusunun uzmanı işverenlerin öneri ve uyarılarını da dikkate alacağınızı düşünerek, görüşlerine yer vereceğimiz tatil sayımızda, haber ve bilgilendirmelerin yanı sıra kültür, tarih, turizm ve tanıtım haberlerine de yer vereceğiz.

Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alacak Merhaba Tatil 2018 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.
Teilen
2018-06/02-Sayı-564
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN