Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Yine yeniden Merhaba Tatil

Haziranda 7. kez çıkacak olan Merhaba Tatil 2018, ezber bozan içeriğiyle yine yeniden hem izin yolunuza ışık tutacak, hem de yolculuğunuz süresince sizin en yakın dostunuz olacak…

Merhaba Haber Merkezi  
Merhaba Tatil 2018, dopdolu içeriğiyle haziranda 7. kez çıkacak. İzin dönemine haftalar kala yine tatil ya da izin için yollara düşecek binlerce Türkiyeli için kolları sıvayan Merhaba, bu yıl 7. kez bu heyecanı hem yaşayacak hem de yaşatacak.

Tatil sayımızda yok yok… Tren, otobüs, araba, gemi veya uçakla Türkiye’ye tatile gidecekler için gerekli tüm bilgilerin geniş olarak yer alacağı tatil sayımızda, Almanya ve genel olarak Avrupa’dan da turizm ve tanıtım haberleri geniş yer alacak.

Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan yol güzergahı, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla bu yıl da özel sayımızda yer alacak.

Kültür, tarih, turizm ve tanıtım haberleri…
Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler... Ayrıca haritalar ve şekiller... Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz. Oto ve turizm alanında konusunun uzmanı işverenlerin öneri ve uyarılarını da dikkate alacağınızı düşünerek, görüşlerine yer vereceğimiz tatil sayımızda, haber ve bilgilendirmelerin yanı sıra kültür, tarih, turizm ve tanıtım haberlerine de yer vereceğiz. Böylece hem bilgilenecek hem de canınız sıkılmayacak.

Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alacak Merhaba Tatil 2018 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.
Teilen
2018-05/02-Sayı-562
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN