Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

„Nerede“ için geri sayım başladı

Almanya’da yaşayan Türkiyelilerin gözü kulağı olan „Nerede 2018 / 2019” için geri sayım başladı. Yine hummalı bir çalışmanın ürünü olacak Nerede, haziranda hem elinizde hem de evinizde olacak.

Merhaba Haber Merkezi  
Haziranda hem elinizde hem de evinizde olacak Nerede 2018 / 2019 için geri sayım başladı. 2006 yılında rehber çalışmalarına start veren Merhaba, yılların tecrübesiyle bir kez daha „Nerede“ diyecek. Alışkanlıklarınıza yeni bir ivme kazandıran Nerede, sabırsızlıkla bekleyenler için gün saymaya başladı bile…

Bavyera ve Baden-Württemberg eyaletleri için iki ayrı rehber halinde çıkan İş Rehberleri “Nerede” haziranda 13. kez elinizde olacak. 2006 yılından beri her yıl çıkan ve gördüğü yoğun ilgi üzerine, 2009'dan beri de iki ayrı rehber olarak, Baden-Württemberg ve Bavyera eyaletlerine özel çıkan Nerede‘ye, Alman kurum ve kuruluşlarının da ilgisi her geçen gün artıyor.

İnternet ortamında da, Avrupa'nın en çok ziyaret edilen sitesi olan Nerede, Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi olan Merhaba'nın da desteğiyle, bu konumunu sürekli koruyor. Gazete olarak Merhaba, rehber olarak da Nerede, alanlarında en çok ziyaret edilen internet siteleri konumunda.

www.nerede.info
İş rehberleri Nerede ile işyerlerine ulaşma kolaylığı ve işyerlerinin tanıtımını sağlamanın yanı sıra Türkiyeli esnaflar arasında diyaloğu geliştirmeyi de amaç edinmiştik ve bunda da Nerede büyük başarı sağladı. Aynı zamanda Alman ve diğer milliyetlerden işveren, kurum, kuruluş ve kişiler de, kitap halinde yayımlanan ve internette yer alan bu rehberler sayesinde, esnaf ve işadamlarımıza ulaşabiliyorlar.

“Nerede”, müşterilerine varlığını haberdar etmek isteyen firmaların olmazsa olmazı. Sadece kitap olarak değil, www.nerede.info adresi altında internette de yer alan “Nerede 2017 / 2018”e vereceğiniz ilanlar için, bulunduğunuz bölgeye göre bölge temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
Teilen
2018-05/02-Sayı-562
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN