Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 578 - 31.01. - 28.02.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Profesyonel boksta tarih yazıyor

Profesyonel boksta dünyanın zirvesinde tarih yazan Bülent Başer, dünyanın her yerinden antrenörlerle birlikte çalışırken, yine dünyaca ünlü boksörleri çalıştırdı.

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Bülent Başer, profesyonel boksta dünyanın zirvesinde tarih yazıyor. Efsane boksör Sinan Şamil Sam'ın profesoynel boksa başlaması ile birlikte onun ekibinde yer alarak, dünyanın her yerinde çıktığı maçlarda yardımcı antrenörü olarak görev yaptı. O arada Klitschko kardeşleri dünyanın zirvesinde on yıl boyunca tutan antrenör Fritz Sdunek ile tanıştı ve onun asistanı olarak göreve başladı.

Sdunek kendi el yazısıyla hazırlamış olduğu özel boksör çalıştırma programını Bülent Başer'e verdi. Daha sonra Arthur Abraham, Marco Huck, Felix Sturm ve yirmiye yakın dünya şampiyonu yetiştiren Uli Wegner'in asistanı olarak görev yaptı ve ondan da yıllarca sürecek dersler aldı.

Başta Amerika olmak üzere, Küba, Fransa, İngiltere ve dünyanın dört bir yanında dev maçlara çıktı. Dünyanın her yerinden antrenörlerle birlikte çalışırken, yine dünyaca ünlü boksörleri çalıştırdı. Kübalı Olimpiyat şampiyonları Odlainer Solis, Gamboa ve diğerlerinin de antrenörlüklerini yaptı.

Şu an yine dünyanın zirvesinde yer alan ve iki yıl üst üste Almanya'nın en başarılı boks kulübü seçilen EC BOXİNG baş antrenörü olarak görev yapan Bülent Başer, Almanya'da en çok şampiyonluk kemerini bulunduran antrenör olarak ta tarihe geçti.

Başarılı antrenör ve EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, "Rahmetli Sinan Şamil Sam'dan beridir gerçekleşen tüm etkinlik ve şampiyonluk maçlarının detaylarını, perde arkasını en iyi bilen tek kişidir Bülent Başer. Şayet bir gün Türk profesyonel boksuyla ilgili bir film veya belgesel çekimi yapılırsa bu konudaki tüm olaylara tanıklık etmiş, ansiklopedik iki kişi olarak yer alıyoruz bu alemde" şeklinde konuştu.
Teilen
2018-04/02-Sayı-560
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN