Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 577 - 27.12. - 31.01.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Tohum, 42. Genel Kurulu’nu yaptı

Ulm Tohum Kültür Merkezi, 42. Dernek Genel Kurulu‘nu başarıyla gerçekleştirdi.

Merhaba (Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
Ulm Tohum Kültür Merkezi (TKM), 42. Dernek Genel Kurulu‘nu, başarıyla gerçekleştirdi. Divanın seçimiyle gündem maddeleri dernek üyelerine sunuldu ve üyeler tarafından onaylandı. Ardından söz 41. dernek yönetim kuruluna verilerek, yönetim tarafından siyasi perspektif ve faaliyet raporu sunuldu.

Siyasi perspektif yazısında dünyanın, Türkiye’nin, Ortadoğu’nun ele alınışıyla birlikte Ulm bölgesine özgün, uzun ve kısa vadeli hedefler, üyeler ve dinleyicilerle paylaşıldı. Perspektif yazısında Ulm Tohum Kültür Merkezi, ATİF kurucu üyesi olduğunu ve bununla birlikte 1986’da kurulan ATİK’e bağlı olduklarını ve tüm iradelerini tanıdıklarını özellikle vurguladı.

Sunulan faaliyet raporunda TKM’nin bir yıl içerisinde toplam 39 etkinlik ve faaliyet örgütleyicisi oluşları tüm katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Sunulan siyasi perspektif ve faaliyet raporları yüzde 90 oy oranıyla onaylanarak, yeni yönetim seçim gündemine geçildi.

ATİK-ATİF iradesi tanınarak farklı kurum temsilcileri yeni dernek yönetim kurulu seçimine kendilerini sundular. 9 dernek üyesinden 7 ATİF taraftarı oy çoğunluğunu sağlayarak yeni yönetim kurulunu oluşturmuş oldular.

Dernek denetim kurulunun seçimi ile dilek ve temenniler dile getirildikten sonra dernek üyeleri tarafından 42. Genel Kurul başarıyla sonlandırıldı. Ayrıca genel kurulda SYKP ve ADHK temsilcileri söz hakkı alarak, yeni yönetime başarı dileklerini sundular.
Teilen
2018-03/01-Sayı-557
Merhaba TV
Takvim
Interna
Atrium Eventlocation & Catering
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN