Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 577 - 27.12. - 31.01.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Kaloriferde yeni sistem

Elektrikle çalışan ekonomik kalorifer sistemi, Stuttgart bölgesine işveren Abdullah Alp Eren tarafından getirildi.

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Resim galerisi için tıklayın
Evde, işyerinde, firmada artık gazlı veya kömürlü ısıtma sistemlerinin yerini daha pratik bir sistem aldı. Yer kaplamayan hatta görünmeyen, duvar, taban ya da yerden ince yatsı 60 santimetre genişliginde 13 metre uzunluğunda elektrikle çalışan ekonomik kalorifer sistemi Stuttgart bölgesine işveren Abdullah Alp Eren tarafından getirildi.

Bürosu Asangstr. 122, Stuttgart adresinde, sergi salonu Stuttgart Obertürkheim'de bulunan Alp Heizsystem firması, duvarlara monte edilen ve küçük bir trafo ile 230 volt elektriği 24 volt gibi zararsız ve ekonomik bir yakıt derecesine getiren elektrikli kalorifer sistemi ile ev ve işyerlerine harika bir buluş sunuyor.

Duvar ya da tavanda sıva altına gizlenen kalorifer sistemi için Stuttgart bölgesinde ilk defa kendisinin bu hizmeti verdiğini ve bu sistemle tanışan müşterilerin memnuniyet duyduğunu belirten Alp Kalorifer sistemi yöneticisi Alp Eren, bu sistemin Alman malı olduğunu ve Alman Carbon4 adlı firma tarafından üretildiğini ve dünyanın bir çok ülkesinde şubelerinin açıldığını belirtti.

Cep kamerasıyla dışardan boru sistemini görmenin mümkün olduğunu belirten Alp Eren, 45 dereceye ayarlanan kaloriferin kısa sürede içeriyi çok iyi ısıttığını belirterek, gazlı yağlı ya da kömürlü sisteme göre bu sistemin temiz, yer kaplamayan ve çok ekonomik olduğunu belirtti.

20 dereceden 45 dereceye kadar müşterinin isteğine göre kaloriferin ayarlandığını da söyleyen A. Alp Eren, bu sistemin 2 yıl önce piyasaya çıktığını ve kısa sürede büyük rağbet gördügünü ifade ederek, kendisinin de bir yıl önce mesleğini yaparak bu işe başladığını ve bu sistemin uygun özellikleri nedeniyle gelecekte en fazla tercih edilen kalorifer sistemi olacağına da emin olduğunu kaydetti.

Kalorifer sistemi hakında daha fazla detaylı bilgi 01621655858 no'lu telefondan ya da www.eren-alp.com adresinde alınabilinir.
Teilen
2018-02/01-Sayı-555
Merhaba TV
Takvim
Interna
Atrium Eventlocation & Catering
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN