Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2018 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 576 - 13.12. - 29.12.2018 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2018 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Fisch Steakhouse Plochingen’de açıldı

Plochingen’de, bölgenin en modern ve en muhteşem Türk restoranı Fisch Steakhouse hizmete açıldı.

Mehmet KILINÇ (Plochingen) 
Resim galerisi için tıklayın
Stuttgart yakınlarında Plochingen kasabası Filsweg 56 numarada bölgenin en modern ve en muhteşem Türk restoranı Fisch Steakhouse hizmete açıldı. Stuttgart kentinin en meşhur Türk restoranı Pirireis’in de sahibi Refik Akdeniz tarafından açılan Fisch Steakhouse Restoran, balık ağırlıklı Türk usulü ızgara çeşitleriyle de hizmet verecek.

İçerde 200 kişilik oturma alanı olan restoranın Neckar ile Fils nehrinin kesiştiği bir üçgen içinde yer alıyor olması müşterileri tarafından tercih edilmesinde en büyük etken.

Yaklaşık 3 bin metrekare içinde göl üstünde kurulan tarihi ve muhteşem güzellikteki mekan, 300 kişilik dışarda nehir kenarında oturma alanı ve 500 kişilik ayrıca yine kır düğünü yapabilecek büyük bir alana sahip. Restoran nehrin kenarında muhteşem görüntüsü ile Almanya’da eşi benzeri zor bulunan güzel bir mekan.

Kısa bir süre önce hizmete açılan restoran cumartesi günleri Türk müziği ile kulakların pasını silerken, hafta içi 2 çeşit öğlen mönüsü ve pazar günleri açık büfe kahvaltısı ile özellikle Alman müşteriler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Anadolu’nun güzel yemeklerini ve balık çeşitlerini her milletten müşterisine hizmet vermekten dolayı mutlu olduklarını belirten restoran sahibi Refik Akdeniz, farklı kültürlerin buluştuğu bu restoranı bölgede örnek ve herkesin ailece gelip yemek yiyebileceği muteşem bir mekan yapmak istediklerini dile getirdi. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin de yer aldığı restoran, hafta içi 11.00 - 15.00 ile 17.00 - 22.00 saatleri arasında açık. Cumartesi günleri 17.00'den 03.00'e kadar, pazar günleri de 11.00'den 22.00'ye kadar açık olacak. Rezervasyon için telefon numarası: 07153 558062
Teilen
2018-01/01-Sayı-553
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN