Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2018 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 576 - 13.12. - 29.12.2018 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2018 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Çocuklarla Aile İçi İletişim

Aile içerisinde iletişimin önemi dikkate alınarak hazırlanan programa, Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Yard. Doç. Dr. Ümit Kaptı onur konuğu olarak katıldı.

Merhaba (Laichingen)  
Resim galerisi için tıklayın
Stuttgart Din Hizmetleri çalışma bölgesinde hizmet veren Laichingen Alb Mevlana Camii güzel bir programa ev sahipliği yaptı. Aile içerisinde iletişimin önemi dikkate alınarak hazırlanan programa, görevine kısa süre önce başlayan Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Yard. Doç. Dr. Ümit Kaptı onur konuğu olarak katıldı.

Laichingen Camii Din Görevlisi Cengiz Oruç’un sunumuyla gerçekleşen program İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmeni Tuğrul Dönmez konuşmasında “Cami dernek yönetimine ve din görevlisi Cengiz Oruç’a teşekkür ederim. Sizlere de veliler olarak bu konunun hassasiyetine binaen programa katıldığınız için çok teşekkür ederim.” dedi.

Cami Dernek Başkanı Halil Dinç “Böyle programlara bizlerin çok ihtiyacı var, ailenin önemi yadsınamaz bir gerçek. Hepiniz geldiğiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Yard. Doç. Dr. Ümit Kaptı, göreve yaklaşık 2 ay önce başladığını, katılımdan dolayı çok memnun kaldığını, büyük yerleşim merkezlerinde yapılan programlara bile katılımın az olduğunu, bu sebeple tablodan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

PDR Uzmanı Selin Belen “Çocuklarla Aile İçi İletişim” konulu bir seminer sundu. Belen alakadan memnun olduğunu her seferinde dile getirdi.
Teilen
2018-01/01-Sayı-553
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN