Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 577 - 27.12. - 31.01.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Acomtec 10 yaşında

Acomtec, 2018 senesi için de yeni projeleri ve yatırımları ile adından söz ettirmeye devam edecek. Acomtec hedef büyütmeye devam ediyor.

Volkan EGE (Münih) 
Resim galerisi için tıklayın
Münih’te faaliyet gösteren Acomtec isimli güvenlik-kasa sistemleri şirketi hedef büyütmeye devam ediyor. 2018 senesi için de yeni projeleri ve yatırımları ile adından söz ettirmeye devam edecek.

Yıldıray Yıldırım ve Serdal Zengin tarafından 2007 yılında kurulan şirket, ilk adreslerinde küçük sayılabilecek bir alanda hizmet verirken 2013 yılından itibaren yeni adrese taşınarak daha geniş bir satış ve danışmanlık mağazasında artan müşteri portföyüne cevap veriyor.

Şirketin hizmet alanlarını alarm ve güvenlik kameralarından oluşan güvenlik sistemleri, kasa sistemleri oluşturuyor. Şirket ortaklarından Serdal Zengin “2007 yılında bu işe başladığımızda faaliyet alanımızın küçük bir bölümünü oluşturan kamera-kasa sistemi bugün işimizin çoğunluğunu oluşturuyor. Kendi markamız için üretilen (Sturmreich) güvenlik kamera sistemlerini ve Eqpos marka’nın Bavyera Eyaleti genel bayisi olarak dünyanın her bir yanındaki partnerlerimize ve müşterilerimize ulaştırıyoruz” dedi.

Acomtec firmasının ortaklarından Yıldıray Yıldırım başarılarının sırrını “İşimize başlamadan önce iyi bir altyapı oluşturduk. Bizim sektörümüz durmadan kendini yenileyen bir sektör. Biz de sürekli kurslara ve toplantılara katılarak bilgilerimizi güncel tutuyoruz. Şimdiye kadar 3 bini aşkın müşterimize Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok noktasına hizmet vermekteyiz. Başarımıza destek verdikleri için müşterilerimize, üstün hizmet anlayışı ile çalışan uzman ekibimize çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Münih’in merkez caddelerinden Schwanthalerstr. 73 numaradaki Acomtec GmbH firması ile ilgili ayrıntılı bilgi ve hizmet edinmek isteyenler 089 – 54 32 86 88 numarayı arayabilir ya da www.acomtec.de adresine bakabilirler.
Teilen
2018-01/01-Sayı-553
Merhaba TV
Takvim
Interna
Atrium Eventlocation & Catering
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN